WŁATCY MÓCH

FORUM SOJUSZU GRY IKARIAM

Ogłoszenie

Próg wstąpienia do Sojuszu Głównego to 300 tyś w generalnej klasyfikacji. W_M Team
Proszę o logowanie się na forum w czasie gry na ikariam - to ułatwi współpracę.

#1 2008-12-08 21:10:14

Przemko

Administrator

5721198
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 28
Punktów :   

O co tu chodzi.

Chyba nie trzeba za bardzo wyjaśniać.
Kto ma za dużo surowca, czegoś mu brakuje, chce się wymienić - pisze tutaj.
Np.: Podaje co potrzebuje (kryształ), ile (3000) i na jaką wyspę wysłać (XX, YY) nazwa wyspy (Bazarek)
XX, YY - to współrzędne na mapie.
Proponuję aby w sojuszu wymiany dokonywały się 1:1 - lub na zasadzie pożyczek albo (miłe by było) darowizn.
Mam jeszcze propozycję dla graczy z "górnej półki" czyli tych na topie notowania, aby wspierać młodych i aktywnych Ikarian - członków sojuszu.
Jeszcze jedno co mi przyszło do głowy w odpowiedzi na wątpliwości Tomassini'ego a mianowicie:
Chcę wysyłać siarkę do gracza 1, ale jest on daleko, mam po drodze (powiedzmy w połowie drogi) gracza 2, dogaduję się z nim iż wyśle mu siarkę a on do dostarczeniu wyśle dalej do gracza 1. No chyba że jest tak uprzejmy i ma akurat w nadmiarze i wyśle wcześniej i tylko sobie odbierze. Oczywiście to kwestia zaufania wobec nas wszystkich - którego chyba nam nie powinno brakować.
"W jedności siła"

To chyba wszystko.
Pozdrawiam i miłego handlu / obdarowywania.
Przemko

Offline

 

#2 2008-12-08 21:21:15

Tomassini

Administrator

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 387
Punktów :   

Re: O co tu chodzi.

Zgadzam się, lecz wiesz do niektórych graczy np. ja mam 3 dni. Wiesz co by było gdybym wysłał załóżmy siarikę lub wino do hmmm kogoś. Przez 6 dni nie mam połowy statków handlowych. Osobiście uważam to na dorby pomysł o ile ktoś bedzie miał najdalej 1d drogi


http://www.wowsignature.com/upload/sign-tomassini2.png

Offline

 

#3 2008-12-08 21:40:27

andziula

PRzywódca Akademii

Zarejestrowany: 2008-10-28
Posty: 417
Punktów :   

Re: O co tu chodzi.

taaa... ale uwaga na administracje....


http://foto.m.onet.pl/_m/33fd9e366fdcf6c2b9128b2ea3ac9280,14,19,0.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thelgilius.pun.pl www.skuterfans.pun.pl www.shinobiarenapl.pun.pl www.wza.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl