WŁATCY MÓCH

FORUM SOJUSZU GRY IKARIAM

Ogłoszenie

Próg wstąpienia do Sojuszu Głównego to 300 tyś w generalnej klasyfikacji. W_M Team
Proszę o logowanie się na forum w czasie gry na ikariam - to ułatwi współpracę.

#1 2009-03-03 22:39:51

Tomassini

Administrator

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 387
Punktów :   

Fuzja z Arką

Na prośbę constantina zamieszczam wątek.


http://www.wowsignature.com/upload/sign-tomassini2.png

Offline

 

#2 2009-03-03 23:23:04

Constantine

Mócha Oswojona

Zarejestrowany: 2008-12-09
Posty: 36
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

Juz rozmawialem troszke z Pit Bulem ale dla wiedzy ogulnej wypisze troszke mojich zapytan.

Zastanawia mnie jak potacza sie juz rozpoczete zwolnienia naszych Mószek, jaki próg punktowy w przyszlosci zapewne niedalekiej zostanie nam narzucony. Czy w zwiazku z juz wzpomnianym przez nowego przywudce ukierunkowaniem sojuszu w charakterze militarnym mozemy spodziewac sie wymagania od nas osiagniecia jakiejs konkretnej ilosci armi.  Czy aktualna pozycja Tomasssa nie jest w zaden sposób zagrozona.
CZego mamy sie spodziewac, jak wielkich zmian??


No i oczywiscie co z nazwa :]
Nie chcial bym zbytnio kontrowersyjnie podchodzic do tego wydarzenia ale zapewne jak karzdy z nas czuje pewien dyskomfort, pewien nieodparty lek przed tym co obce i nieznane, co nie znaczy ze fuzja mnie nie cieszy poprostu chcial bym zeby nic sie nie zmienilo chodz wiem ze to niemozliwe ;p

Offline

 

#3 2009-03-04 01:19:35

Tomassini

Administrator

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 387
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

OK w takim razie mam przyjemność odpowiedzieć pierwszy

Zastanawia mnie jak potacza sie juz rozpoczete zwolnienia naszych Mószek,

Odp: Owe zwolnienia mają na celu przeniesienie mniej aktywnych, rzadko udzielających się graczy do akademii.
Rozwinę jeśli pozwolicie troszkę to. Tworzyliśmy Sojusz Ja z Endim, no i Andziula. Każdy, kto u Nas jest wie, że w zasadzie prowadziłem ten Sojusz sam. Z różnych względów ( chyba mam największa z tego frajdę ).
To ja większość Was przyjąłem, i to ja czuwałem nad wszystkim. Jasne pomagał mi w tym speed, ale w związku z chęcią posiadania większej ilości graczy połączyliśmy się z Braćmi Krwi. Okazało się, że nasza polityka, by zmniejszyć ilość graczy, spotkała się z dość sporą krytyką. Część osób odeszła, część, względem postanowień, poszła do akademii.
Tym samym wyklarował się nam już praktycznie stały skład, ale bez wojny, nie można było stwierdzić, kto tu jest po to, by jedynie czuć się bezpiecznym, a kto, by coś działać.
Wojna okazała się świetnym sprawdzianem i byłem zdumiony waszą aktywnością. Kilka osób zgłosiło się, ale nie walczyło, dlatego, napisałem, że co do kilku osób jeszcze mam pewne wątpliwości, ale następna wojna je rozwieje.



Jaki próg punktowy w przyszlosci zapewne niedalekiej zostanie nam narzucony.

Odp: Próg pozostaje ten co był, dodatkowo, będziemy rozpatrywać położenie, tak by nie przyjmować ludzi, którzy mają do naszych członków daleko!!

Czy w zwiazku z juz wzpomnianym przez nowego przywudce ukierunkowaniem sojuszu w charakterze militarnym mozemy spodziewac sie wymagania od nas osiagniecia jakiejs konkretnej ilosci armi. 

Odp: ten próg jest już ustanowiony, i raczej nie będziemy go zmieniać.

Czy aktualna pozycja Tomasssa nie jest w zaden sposób zagrozona.

Odp: Mam nadzieje, że nie

CZego mamy sie spodziewac, jak wielkich zmian??

Odp: wielkich zmian? hmmm Chcemy mieć stały skład ludzi, którzy się znają, wiedzą mniej więcej na kogo mogą liczyć, wiedzą o aktywności, zasadach gry.
Początkowo będziemy w liczbie koło 50, ale pewnie po wojnie którą niedługo znów wypowiemy, ta liczba, może nie znacząco, się zmieni.


No i oczywiscie co z nazwa :]

Odp: Nazwa na razie zostaje, dopóki nie dołączy do nas cały skład Arki. Potem zrobimy sonde, i każdy się wypowie.
Zaproponujemy nowe nazwy rzecz jasna, ale nie wykluczam że do tej mam sentyment


Nie chcial bym zbytnio kontrowersyjnie podchodzic do tego wydarzenia ale zapewne jak karzdy z nas czuje pewien dyskomfort, pewien nieodparty lek przed tym co obce i nieznane, co nie znaczy ze fuzja mnie nie cieszy poprostu chcial bym zeby nic sie nie zmienilo chodz wiem ze to niemozliwe ;p

Odp: Myślę, że staniemy się naprawdę silnym sojuszem, top 5, a wrogowie, 10x się zastanowią zanim nas zaatakują

Swoją drogą na koniec powtórzę, nareszcie będziemy mieć praktycznie stały, niezmienny skład i to mnie cieszy najbardziej!!!

Mam nadzieje Const, że w miarę klarownie odpowiedziałem na Twoje pytania, i cieszę się niezmiernie, że je zadałeś


http://www.wowsignature.com/upload/sign-tomassini2.png

Offline

 

#4 2009-03-04 14:41:01

sydon

Mócha Oswojona

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

Jest to całkiem nowy sojusz w związku z tym proponuję nazwę nie nawiązującą do żadnej z poprzednich. Robienie syntezy z obu nazw będzie mimo wszystko sztuczne. A więc "burza mózgów"


myśl jak Sokrates, walcz jak Leonidas ....

Offline

 

#5 2009-03-04 18:36:56

mateleo

Mócha Oswojona

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 15
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

W ramach Burzy muskugu   Pokemony

Offline

 

#6 2009-03-04 19:17:13

robercik0303

Mócha z Dopalaczem

Zarejestrowany: 2008-12-07
Posty: 126
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

niech będzie "Kilifornia" ;d

Ostatnio edytowany przez robercik0303 (2009-03-04 19:17:53)

Offline

 

#7 2009-03-04 21:04:04

Speed

Generał Sojuszu

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 154
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

Polanie


http://www.wowsignature.com/upload/sign-tomassini1.png

Offline

 

#8 2009-03-04 21:47:28

Constantine

Mócha Oswojona

Zarejestrowany: 2008-12-09
Posty: 36
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

Dziekuje Tomm za wyczerpujace odpowiedzi, Calkowicie zaspokojily moje oczekiwania.

MOje propozycje!!...

Vhest The Bathen (Vetbah),          lub tez  Egri Bikaver (EgriBe) -->Bycza krewww

Ostatnio edytowany przez Constantine (2009-03-04 21:50:54)

Offline

 

#9 2009-03-05 12:56:45

Tomassini

Administrator

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 387
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

Proszę bardzo tymczasem myślcie dalej nad nazwą:)


http://www.wowsignature.com/upload/sign-tomassini2.png

Offline

 

#10 2009-03-05 17:05:52

fabiancafe

Administrator

6414316
Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 64
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

Widzę, że powoli wszystko się klaruje a ja oczywiście swoją podróż, która będzie troszkę długa kontynuuję. Sporo pracy przede mną, zaś jeśli chodzi o nazwę to:
Polanie już są,  proponuję:
od razu napiszę kilka do wyboru, żeby nie było
1. GROM (G_M)
2. Zjednoczeni (Z_N) lub (NATO)
3. Super Squad (S_S)
4. Nietykalni (N_T)
5. Rzymianie (R_Z) lub (Rzym)
6. Mocarstwo (M_C)
7. Kapłani Śmierci (K_S) lub Posłańcy Śmierci (P_S)
8. Tytani (T_T)
9. Bezlitośni (B_L) lub (BEZ)
10. Gladiatorzy (G_T) lub (Glad)
11. Mortal Kombat (M_K)
12. Piraci Zagłady (P_Z)
13. Bezimienni (B_I)
14. Krzyżacy (K_Z)
15. Psy Wojny (P_W)

Myślę, że chyba starczy na poczatek bo się spieszę troszkę do Hipermarkietu ale jak później będę to cosik jeszcze dopiszę hehe .

To do usłyszenia wszystkim i trzymajcie za mnie i za moją narzeczoną kciuki w walce o jak najszybszą rozbudowę oraz szybki powrót do grona


http://i42.tinypic.com/2sal2c4.jpg

Offline

 

#11 2009-03-05 18:58:10

Speed

Generał Sojuszu

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 154
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

popieram nr. 6


http://www.wowsignature.com/upload/sign-tomassini1.png

Offline

 

#12 2009-03-05 19:39:42

krupier83

Mócha Ledwo Złapana

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2008-12-26
Posty: 7
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

...ja tez mam sentyment do władców móch i chciałbym zebym ona zostala ale jak polaczylismy dwa sojusze to musimy ogarna nowa naze ale tak zeby zawierała 2 sojusze polaczone... moze to troszke maslo maslane ale mam nadzieje ze zrozumiecie...  a jezeli chodzi o nazwy wymyslone przez fabiancaffe'a to mi sie najbardziej podoba ..pozycja...15. Psy Wojny (P_W) ... jest fajna.. i jezeli mielibysmy tworzyc nazwe to musimy zorganizowac głosowanie... )

Offline

 

#13 2009-03-05 20:42:08

Speed

Generał Sojuszu

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 154
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

heheheh akurat tak jak ja ze swoją


http://www.wowsignature.com/upload/sign-tomassini1.png

Offline

 

#14 2009-03-05 20:46:35

sydon

Mócha Oswojona

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

Jestem osobiście za nawą polskojęzyczną:
np. Nieśmiertelni N_M z pewną alegorią do trwania byłych sojuszy.


myśl jak Sokrates, walcz jak Leonidas ....

Offline

 

#15 2009-03-05 21:55:16

Mfish16

Mócha Oswojona

939655
Skąd: Wola Filipowska
Zarejestrowany: 2009-01-26
Posty: 23
Punktów :   

Re: Fuzja z Arką

Hehe fajne te wasze nazwy Ja moja propozycje podam moze tak np byloby :
1.Zakonnice
2.Menele
3.Żule
4.Wilkowyjni
5.Gang Scoobego
6.Zbuje
7.Kosmici
8.Gumisie
9.Wikingowie
10.Władcy wysp
11.Mocny Full
12.janosiki
13.Piraci Ety

Pewnie wiekszosc z nich albo i wszystkie sa do niczego aale czeba bylo dac swoje propozycje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoforum.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.wonaruto.pun.pl www.hos.pun.pl www.3gie.pun.pl